Aktualności

Rekrutacja do szkoły podstawowej.

Przypominamy, że od 21.03 do 29.03 2019r. w sekretariacie szkoły Rodzice/ Opiekunowie dzieci urodzonych w roku 2012 muszą podpisać wolę przyjęcia dziecka do Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Cybince, jeśli ich dziecko zostało zakwalifikowane do przyjęcia do I klasy na rok szkolny 2019/2020, lista dzieci kwalifikowanych powieszona jest na tablicy ogłoszeń
budynku tzw.” dużej szkoły” oraz „nowej szkoły”.

Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny dla uczniów Zespołu Szkół w Cybince , upłynął muzycznie, tanecznie i artystycznie. Najmłodsi uczniowie przedstawiali swoje rozmaite talenty. Nikogo nie trzeba przekonywać, że najzdolniejsze dzieci, chodzą do szkoły w Cybince.

Dla uczniów z klas IV-VI- zorganizowany został konkurs „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak co roku nie zabrakło świetnych występów oraz znakomitej zabawy.

DZIEŃ WIOSNY

W dniu jutrzejszym tj. 21.03.2019r. będziemy obchodzić Dzień Wiosny, w szkole świętujemy na dwóch lekcjach. Pozostałe lekcje odbywają się zgodonie z planem. W dniu jutrzejszym nie ma skróconych lekcji, odjazdy zgodnie z planem.

Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej odbywają się w poniedziałek i czwartek na 6 lekcji.

„Budzi się wiosna, budzą się mali wolontariusze „


🌷🌷🌷🌷🌷🌷W dniu 21.03.2019r. przedszkole im. Bajkowe Przedszkole po raz kolejny włączy się do akcji społecznej:
„Budzi się wiosna, budzą się mali wolontariusze”.
W tym dniu wychowankowie przedszkola wraz z opiekunami, wyruszą aby sprzedawać własnoręcznie wykonane tulipany. Będziemy odwiedzać Urząd Gminy, Nadleśnictwo w Cybince, OPS w Cybince, Bibliotekę Publiczną, MGOiK, Zespół Szkół w Cybince, sklepy i zakłady pracy, będziemy widoczni na ulicach Cybinki. Cały dochód zostanie przekazany dla Hospicjum Domowego św. Wicentego a’Paulo w Słubicach. Do zobaczenia w Pierwszym Dniu Wiosny 🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Informacja o programach stypendialnych

Na szkolnym funpage umieściliśmy informację na temat programów stypendialnych dla uczniów kończących w tym roku szkołę (ósmoklasistów, oraz uczniów klas III gimnazjalnych) zachęcamy do zapoznania się z ofertą tych programów.

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-w-Cybince-1240721459338772/

Rekrutacja do przedszkola – dokumenty

Dzień Babci i Dziadka 2019

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją

Zmiana w odjazdach autobusów.

Od 04.03.2019r autobus z kierunku Białków,Krzesin, Rąpice będzie odjeżdżał:
I kurs 12.50
II kurs 14.30 we wszystkie dni tygodnia.

Sukcesy uczniów

Miło jest nam poinformować, o sukcesach naszych uczniów, którzy będą reprezentować Zespół Szkół w Cybince w konkursach przedmiotowych na etapie wojewódzkim:Patrycja Fijałkowska-język polski(gimnazjum);Igor Dankowski-geografia(gimnazjum);Karolina Gonisiewska-język polski(szkoła podstawowa);Jakub Szyszko-matematyka(szkoła podstawowa) . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Bal karnawałowy

W piątek 8 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3.

 Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci.

Od samego rana szkolne korytarze pełne były kolorowych postaci: księżniczek, rycerzy, wojowników Ninja, stworków wszelkiej maści, diabełków i klaunów, ogoniastych stworzeń i przeuroczych czarownic. Nie zabrakło również Spidermanów , Batmanów, kowbojów i indian, a także stróżów prawa-policjantów, żołnierzy i strażaków.

Siatkówka w szkole

Serdecznie zapraszamy uczniów ZS w Cybince na wspólne trenowanie siatkówki. Zajęcia prowadzi Pani Alicja Jasek w poniedziałki w godz. 15:15 – 16:15 oraz wtorki 15:15 – 16:15. Do zobaczenia na boisku!

Harmonogram rekrutacji w Zespole Szkół w Cybince

Dzień Babci i Dziadka

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka odbędą się 15 lutego o godzinie 16.30 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Cybince. Serdecznie zapraszamy.

Ferie 2019

Propozycje na ferie 2019: 

 

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie. Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi dotyczacymi bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych, które zostały umieszczone na stronie Lubskiego Urzędu Wojewódzkiego:
https://www.lubuskie.uw.gov.pl/…/Bezpieczni_…/idn:19223.html

 

Ogólnopolski konkurs LEON

W dniach 08.01 i 09.01 odbędzie się ogólnopolski konkurs przedmiotowy dla klas I-II. Organizatorem i koordynatorem konkursu na terenie szkoły jest pani Ania Halusiak. Konkurs odbędzie się na 5 lekcji w środę- część matematyczna dla klasy 1b, a w czwartek- część zintegrowana dla klas I i II również na 5 lekcji. W tym dniu prosimy uczestników konkursu o przyniesienie ze sobą czarnego długopisu. 
Opiekunami konkursu są Pani Anna Halusiak i Pani Iza Wojtkiewicz.

Wigilia klasowa 1b

Wigilia klasy 1b

Jasełka 2018

Czas przedświąteczny powoli wprowadza nas już w nastrój Bożego Narodzenia i jego uroczystą aurę. W tym klimacie również w naszej szkole można było podziwiać występy uczniów klas 1-3. 
Podczas dzisiejszego koncertu bożonarodzeniowego, usłyszeliśmy piękne tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów klas I-III. 
Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie zbliża ludzi, buduje między nimi więź i daje uczucie bliskości. Przepełnione są ciepłem, dobrem i miłością- czyli tym wszystkim, czego nam nieraz na co dzień brakuje. 
Byliśmy więc dziś razem… szczególnie życzliwi dla siebie. 
Dziękujemy za przybycie oraz śpiewanie wspólnie z nami wszystkim obecnym- uczniom, nauczycielom, całej obsłudze, przybyłym Rodzicom /naszym najwierniejszym i najżyczliwszym odbiorcom  /. 
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza, Marka Kołodziejczyka, który pomimo nawału obowiązków pojawił się na naszym koncercie.

Życzenia świąteczne

„Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli. Świat ma dziś świąteczny blask…”
Pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy
Dyrekcja i Pracownicy Zespołu Szkół w Cybince

Zmiana porannych odjazdów autobusów.

Informujemy o zmianie porannych przyjazdów do szkoły od dnia 2 stycznia 2019r. Popołudniowe odjazdy ze szkoły nie zmieniają się.

Gadżety na licytację WOŚP 2019

❤️❤️❤️Część gadżetów na licytację już mamy. Poniżej umieszczamy zdjęcia, przedmiotów przeznaczonych na licytację, które otrzymaliśmy od fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ❤️❤️

27 Finał WOŚP

❤️❤️❤️❤️❤️13 stycznia 2019r. kolejny raz organizujemy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji 
będziemy zbierać fanty, które zostaną zlicytowane na rzecz WOŚP. Jeśli, macie Państwo jakąś fajną rzecz, lub usługę, którą chcielibyście podarować na licytację to prosimy o przynoszenie ich do czytelni Biblioteki Publicznej w Cybince. ❤️❤️❤️❤️❤️

Nauczyciel na medal

Pani Alicja Brzozowska zajęła I miejsce w powiecie słubickim w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Nauczyciel na Medal”. Gratulujemy 

Nauczyciel na medal

 Pani Ewa Jasińska zajęła I miejsce w powiecie słubickim w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Nauczyciel na Medal”. Gratulujemy 

Szkoła na medal

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła I miejsce w powiecie słubickim w  plebiscycie Gazety Lubuskiej „Szkoła na medal” 2018.

Drzwi otwarte

13.12.2018r. o godzinie 16.30 w Zespole Szkół w Cybince odbędą się comiesięczne spotkania z nauczycielami. serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów.

Mikołajki 2018

Mikołaj odwiedził uczniów w Zespole Szkół w Cybince! 

Pokaz mody patriotycznej

21 listopada uczniowie klas I-III  przeistoczyli się w modeli, podczas Dnia Mody Patriotycznej.

Pokazem mody godnie zakończyliśmy udział w Międzynarodowym Projekcie „Piękna nasza Polska cała”. Wszyscy podeszli do wyzwania nader poważnie, a efekty pokazu można podziwiać na załączonych zdjęciach.

Targi Edukacji i Pracy w Collegium Polonicum w Słubicach

29 listopada uczniowie klas 8 oraz III gimnazjum wzięli udział w Targach Edukacji i Pracy w Collegium Polonicum w Słubicach.