Godziny dostępności nauczycieli

Harmonogram dostępności godzin nauczycieli

Szkoła Podstawowa

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

dzień

godzina

1.     

Barnuś Ewa

Wtorek

14.30 – 15.30

2.     

Bartkowiak Leokadia

Wtorek

14.25 – 15.25

3.     

Brzozowska Alicja

Czwartek

14.45 – 15.25

4.     

Brzozowska Tatiana

Wtorek

14.25 – 15.25

5.     

Cholewa Małgorzata

Poniedziałek

12.45 – 13.45

6.     

Cwojdzińska Magdalena

Poniedziałek

14.25 – 15.25

7.     

Czok Agnieszka

Wtorek

13.35 – 14.35

8.     

Dankowski Krzysztof

Poniedziałek

15.00 – 16.00

9.     

Dudek Beata

Wtorek

12.45 – 13.45

10. 

Dworak Magdalena

Poniedziałek

13.40 – 14.40

11. 

Frątczak Iwona

Środa

15.15 – 16.15

12. 

Halusiak Anna

Piątek

12.40 – 13.40

13. 

Jankowska Katarzyna

Czwartek

13.30 – 14.30

14. 

Jasek Alicja

Poniedziałek

14.20 – 15.20

15. 

Jatczak Zbyszko

Czwartek

14.25 – 15.25

16. 

Jatczak-Stachowiak Aleksandra

Wtorek

12.45 – 13.45

17. 

Juniewicz Anetta

Wtorek

13.35 – 14.35

18. 

Karaś Edyta

Środa

13.35 – 14.35

19. 

Kędzierska Beata

Czwartek

12.45 – 13.45

20. 

Kowalczyk Agnieszka

Środa

13.35 – 14.35

21. 

Kurłowicz Elżbieta

Czwartek

12.45 – 13.45

22. 

ks. Geppert Daniel

Czwartek

13.35 – 14.35

23. 

Łozowska Wioletta

Czwartek

13.35 – 14.35

24. 

Mielczarek-Jędrzejewska Magdalena

Poniedziałek

14.25 – 15.25

25. 

Nowicka Marta

Środa

13.35 – 14.35

26. 

Oleńkiewicz Ewa

Wtorek

14.25 – 15.25

27. 

Pilżys Renata

Środa

12.00 – 13.00

28. 

Połubińska Teresa

Poniedziałek

13.35 – 14.35

29. 

Szymczak Edyta

Poniedziałek

12.25 – 13.25

30. 

Tomaśko Emilia

Piątek

13.40 – 14.40

31. 

Ulma Elwira

Wtorek

12.40 – 13.40

32. 

Wojtkiewicz Izabela

Piątek

12.40 – 13.40

33. 

Wołczek Celina

Wtorek

12.45 – 13.45

34. 

Worona Agnieszka

Poniedziałek

13.45 – 14.45

35. 

Wrzesińska Magdalena

Piątek

10.55 – 11.55

36. 

Zięba Beata

Środa

13.35 – 14.35

 

Przedszkole

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

dzień

godzina

1.     

Bałdowska Joanna Wtorek 14.30 – 15.30

2.     

Cipora Paula Poniedziałek 15.00 – 16.00

3.     

Jarocińska Dominika Środa 13.00 – 14.00

4.     

Kubiak Monika Poniedziałek 13.30 – 14.30

5.     

Sobczak Karolina Poniedziałek 14.30 – 15.30

6.     

Śledź Beata Środa 12.30 – 13.30

7.     

Zych Sandra

Środa

14.30 – 15.30

Skip to content