Kapsuła czasu

29 maja 2023 r. odbyło się oficjalne zamknięcie kapsuły czasu, która została umieszczona w kuli umieszczonej na iglicy wieńczącej wieżyczkę na dachu budynku Zespołu Szkół w Cybince.

 
 

W blaszanej tubie umieszczone zostały m.in.: zdjęcia budynku szkoły w Cybince podczas trwającego remontu, najnowsze wydanie lokalnej gazety, słowo Burmistrza do przyszłych pokoleń, zdjęcia starej kapsuły wraz z kopiami dokumentów ze starej kapsuły, Statut Gminy Cybinka, zdjęcie starego Herbu Gminy Cybinka, skład Rady Miejskiej w Cybince VII Kadencja (2018-2023), wykaz Pracowników Urzędu Miejskiego, informacja o przeprowadzanym remoncie dachu (szkice, konstrukcje), kopia książki „Cybinka”, zdjęcie Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Uczniów ZS w Cybince przed budynkiem nowej szkoły i zdjęcie Przedszkolaków przed budynkiem przedszkola, skład Grona Pedagogicznego ZS w Cybince, Kadry Zarządzającej, lista Pracowników niepedagogicznych, stan Uczniów ZS w Cybince na dzień 28.04.2023 r.

 

Kapsuła została zamknięta przez Burmistrza Cybinki – Marka Kołodziejczyka oraz Dyrektor Zespołu Szkół Wiolettę Łozowską w obecności podwykonawcy prac Roberta Lentarczyka i społeczności szkolnej.

 

 

Poniżej link do zdjęć:

Skip to content