Pierwszy Dzień Wiosny

Emotka z uśmiechem w kolorze żółtym

21 marca w naszej szkole obchodzony był wyjątkowo. Świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Nauki oraz Dzień Solidarności z Osobami z Zespołem Downa. Już od rana czuć było wiosenne przebudzenie w naszej placówce. Cała społeczność szkolna w wyśmienitych humorach, kolorowych przebraniach i dwóch różnych skarpetkach z zaangażowanie przystąpiła do wykonywania różnych zadań. Grono pedagogiczne przygotowało dla uczniów rozgrywki sportowe, gry i zabawy matematyczne, konstrukcyjne, muzyczne oraz pokazy doświadczeń naukowych. Po zakończonej rywalizacji uczniowie pod opieką nauczycieli udali się na przemarsz wiosennego korowodu ulicami Cybinki. Był to udany i bardzo radosny dzień.

Poniżej link do zdjęć:

https://www.facebook.com/photo?fbid=667191565208420&set=pcb.667198075207769

 

Skip to content