Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 r. od rana w naszej szkole trwały uroczyste apele kończące rok szkolny 2022/2023. O godzinie 8.00 ze szkołą pożegnali się uczniowie klas I – VII, natomiast o godz. 10.00 szkołę żegnali już na zawsze uczniowie klas VIII. Wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody za osiągnięcia m.in. sportowe oraz działalność na rzecz szkolnej społeczności.

 

W uroczystościach uczestniczył Burmistrz Cybinki, który w ramach podziękowania za zaangażowanie i wspólną pracę na rzecz edukacji na ręce Pani Dyrektor  Wioletty Łozowskiej złożył bukiet kwiatów i list gratulacyjny skierowany do całej społeczności szkolnej, a także wręczył nagrodę Burmistrza za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne absolwentowi naszej szkoły – Jakubowi Grzelak.

Skip to content