Podziękowania

Podziękowania

Dyrektor Zespołu Szkół w Cybince składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Festynu Rodzinnego i włączyli się czynnie w jego realizację.

Dziękuję Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej i Przedszkola oraz wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali całą imprezę. Za pyszne ciasta i galaretki, bez Państwa udziału to przedsięwzięcie nie byłoby tak udane.

Dziękuję pracownikom szkoły i przedszkola-nauczycielom i obsłudze za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Dziękuję uczniom naszej szkoły i dzieciom z przedszkola za postawę, zachowanie i udział w programie artystycznym.

Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej w Cybince, Policji i Zielonogórskiemu Klubowi Żużlowemu „Falubaz”-za obecność i aktywny udział.

Z całego serca Wszystkim Dziękuję

Poniżej umieszczamy link do zdjęć: 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=717045353556374&set=pcb.717050936889149

 

Skip to content