Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka-02.06.2022r.

Dyrektor Zespołu Szkół w Cybince, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Cybince, Rada Rodziców Przedszkola im. Bajkowe Przedszkole w Cybince zaprasza na Festyn Rodzinny👨‍👩‍👦‍👦🎉🎊 okazji Dnia Dziecka👧👦 w dniu 02.06.2022 r.🌟 (czwartek) w godzinach od 15.00-17.00 na terenie przy Zespole Szkół w Cybince ulica Szkolna 15 🏫

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka👦👧 przygotowaliśmy dużo atrakcji – dostosowanych do wieku dzieci:

❗konkurencje sportowe ⚽️🏀🎾🥎
❗zajęcia plastyczne 🎨🖌️👩‍🎨
❗występy muzyczne🎸🎙️🎤
❗dmuchane zamki 🏰🎐
Zapraszamy do zakupu 💸💰: pysznych domowych ciast🍰🥮🥧, pieczonej kiełbaski🌭, popcornu🍿, lodów🍦, wody 🍶oraz soczków🧃.
Dla każdego dziecka wata cukrowa 🍭 oraz baloniki🎈 w prezencie🎁
Cały dochód ze sprzedaży ciasta zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Huberta – ucznia klasy 3a.
 

Dodatkowo dla rodziców odbędzie się prelekcja na temat „Dlaczego warto czytać książki – wpływ nauki czytania na rozwój dzieci i młodzieży?”, zorganizowana w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego nasza szkoła jest beneficjentem.

Skip to content