Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
I semestr rok szkolny 2017/2018

 

Lp. Imię i nazwisko

nauczyciela

Klasa Rodzaj zajęć Dzień i godzina
1. Dorota Zamajska I a Zajęcia wyrównawcze Środa 12.00 – 12.45
Zajęcia matematyczne Czwartek 12.00 – 12.45
2. Anna Halusiak I b Zajęcia wyrównawcze Środa 12.00 – 12.45
Piątek 12.00 – 12.45
3. Małgorzata Cholewa I c Zajęcia wyrównawcze Środa 12.00 – 12.45
Zajęcia plastyczne Czwartek 12.00 – 12.45
4. Ewa Jasińska II a Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 12.00 – 12.45
Środa 12.00 – 12.45
5. Agnieszka Dworak III a Zajęcia wyrównawcze Wtorek 12.00 – 12.45
Zajęcia z uczniem zdolnym Czwartek 12.00 – 12.45
6. Teresa Połubińska III b Zajęcia wyrównawcze Piątek  12.00 – 12.45
Zajęcia z uczniem zdolnym Czwartek 12.00 – 12.45
7. Krystyna Siemińska III c Zajęcia wyrównawcze Czwartek 12.00 – 12.45
8. Renata Pilżys III d Zajęcia wyrównawcze Środa 12.00 – 12.45
Zajęcia matematyczne Piątek 12.00 – 12.45
9. Alicja Brzozowska VI Zajęcia wyrównawcze Wtorek 13.50 – 14.35
V – VI Konsultacje Poniedziałek 13.50 – 14.35
10. Edyta Karaś   Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne Wtorek 7.10 – 7.55
Koło matematyczne Poniedziałek 13.50 – 14.35
Zajęcia dodatkowe z uczniem klasy III a Piątek 12.55 – 13.40
11. Anetta Juniewicz   Spotkania katechetyczne Piątek 18.00
VI c Zajęcia wyrównawcze z matematyki Środa 14.45 – 15.30
12. Katarzyna Jankowska   Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Środa 7.10 – 7.55
Gromada Zuchowa Wtorek 13.50 – 14.35
13. Małgorzata Łuszczyk   Konsultacje polonistyczne Środa 13.50 – 14.35
Czwartek 13.50 – 14.35
14. Celina Wołczek   Koło teatralne Czwartek 14.40 – 16.10
15. Marta Orzeszko IV Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Poniedziałek 7.00 – 7.45
16. Ewa Barnuś   Koło historyczne Środa 14.40 – 15.25
Piątek 7.00 – 7.45
17. Beata Kędzierska   Konsultacje Wtorek 7.10 – 7.55
Kółko historyczne Wtorek 13.50 – 14.35
18. Agnieszka Czok   Kółko geograficzne Wtorek 7.00 – 7.45
19. Marcin Leńczuk III Gim. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego Środa 7.00 – 7.45
20. Magdalena Cwojdzińska   Zajęcia wyrównawcze z język angielskiego Poniedziałek 13.50 – 14.35
Czwartek 13.50 – 14.35
21. Marta Nowicka II – III Gim. Przygotowanie do egzaminu z j. niemieckiego Wtorek 13.50 – 14.35
V – VI Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego Czwartek 13.50 – 14.35
22. Magdalena Mielczarek-Jędrzejewska VII, II Gim. Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego Środa 7.00 – 7.45

IV

Język niemiecki Piątek 12.55 – 13.40
23. Beata Dudek   Koło przyrodnicze Wtorek 7.10 – 7.55
Zajęcia wyrównawcze z przyrody Poniedziałek 13.50 – 14.35
24. Leokadia Bartkowiak   Zajęcia wyrównawcze z biologii i chemii Czwartek 7.00 – 7.45
Koło biologiczno-chemiczne Wtorek 13.50 – 14.35
25. Sławomira Czerniawska      
26. Tatiana Brzozowska   Zajęcia wyrównawcze z fizyki Czwartek 7.10 – 7.55
Koło z fizyki i informatyki Czwartek 13.50 – 14.35
27. Beata Zięba   Konsultacje informatyczne Środa 7.10 – 7.55
Drużyna Harcerska Poniedziałek 13.50 – 14.35
28. Alicja Jasek SP Zajęcia sportowe Wtorek 14.45 – 15.30
Czwartek 14.45 – 15.30
29. Artur Żarski IV – VII Zajęcia sportowe Wtorek 7.00 – 7.45
Wtorek 13.50 – 14.35
30. Krzysztof Dankowski IV – VII

II – III Gim.

Zajęcia sportowe Wtorek 14.45 – 15.30
Czwartek 14.45 – 15.30
31. Anna Przepióra      
32. Zbyszko Jatczak   Koło muzyczne Piątek 15.00 – 16.30
33. Renata Ceglińska   Dodatkowe godziny pedagoga szkolnego Wg. planu
34. Iwona Frątczak   Dodatkowe godziny pedagoga szkolnego Wg. planu
35. Emilia Tomaśko III a,b,c Gim. Zajęcia logopedyczne Środa 14.45 – 15.30
II a, III b,c Gim. Piątek 13.50 – 14.35