Konkurs „Zielona szkoła, zielone przedszkole”

Na zdjęciu widać dłonie dziecięce, trzymające  w rękach zieloną ziemię, którą otaczają trzy zielone strzałki symbol zbiórki surowców wtórnych

Drodzy Uczniowie.
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez Celowy Związek Gmin CZG12 w ramach XXV edycji akcji edukacyjno – konkursowej „Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”.
 

Konkurs ma na celu zwiększenie świadomości uczniów w zakresie racjonalnej gospodarki odpadami, w tym pokazanie korzyści płynących z segregacji poszczególnych odpadów.
Zachęcamy wszystkich uczniów do zbiórki surowców wtórnych: makulatury, baterii, płyt CD, telefonów. Nasza szkoła ma możliwość zdobycia certyfikatu „Super zbieracza” dlatego prosimy o aktywne włączanie się do akcji.
Zbiórka ww. materiałów będzie się odbywała w każdy ostatni czwartek miesiąca. Uczniów chętnych do udziału w konkursie prosimy o dostarczenie surowców wg harmonogramu w godzinach od 7.30 do 8.00 do pomieszczenia gospodarczego (blaszak) znajdującego się obok bieżni szkoły. Od uczniów, którzy nie mają możliwości przekazania materiałów w wyznaczonym czasie materiały zostaną odebrane w tym dniu na pierwszej godzinie lekcyjnej przez koordynatora zbiórki.
Harmonogram zbiórki surowców wtórnych w ZS w Cybince:
Miesiąc
Data
Listopad
25.11.21r.
Grudzień
16.12.21r.
Styczeń
13.01.22r.
Luty
24.02.22r.
Marzec
31.03.22r.
Kwiecień
28.04.22r.
Maj
19.05.22r.
Skip to content