Logopedyczni przyjaciele z Polski

Logopedyczni Przyjaciele z Polski – to innowacja logopedyczna o zasięgu ogólnopolskim stworzona z myślą o dzieciach uczestniczących w zajęciach logopedycznych w Szkołach Podstawowych. Innowacja miała na celu uatrakcyjnienie zajęć logopedycznych oraz aktywizację uczniów do samodzielnych ćwiczeń i tym samym redukcji wad wymowy.

Projekt Logopedyczni Przyjaciele z Polski zaowocował stworzeniem przez podopiecznych logopedów z całej Polski prac promujących własną szkołę jako miejsce, gdzie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również zawierają przyjaźnie i przygotowują się do dorosłego życia.

Prace konkursowe uczniów z Zespołu Szkół w Cybince zostały opublikowane w przepięknej książeczce, którą każdy z uczniów otrzymał jako pamiątkę.  W publikacji można również obejrzeć prace uczniów z innych szkół.

A oto efekty naszej pracy.

Założyciel i realizator innowacji:

Alicja Sobczak (logopeda)

Skip to content