Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2020 r. w naszej szkole uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku święto to wyglądało nieco inaczej, ale jakże oryginalnie.

Uczniowie klas 4 – 8, pod kierunkiem pana Zbyszko Jatczaka i pani Ewy Oleńkiewicz przygotowali montaż słowno-muzyczny, który został nagrany w postaci filmiku. Natomiast uczniowie klas 1-3 przygotowali filmik ze swoich zdjęć, a klasa 3 b dodatkowo nagrała teledysk dla nauczycieli. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły odświętnie ubrani, a następnie na lekcjach oglądali występy młodych artystów. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku pracowników oświaty. Uczniowie, wykonując swoje utwory, docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli. Na długiej przerwie, z kolei, nasza szkoła zamienia się w „salę koncertową”. Z głośników płynęły piękne piosenki z okazji Dnia Nauczyciela oraz życzenia kierowane przez uczniów do nauczycieli.

Filmiki do obejrzenia na funpage’u szkoły na Facebook’u.

 

Skip to content