Konkurs Świąteczny klas 1 – 3

04 grudnia w naszej szkole odbył się Konkurs Świąteczny dla klas 1-3. W konkursie brali udział chętni, którzy samodzielnie wykonali pracę w jednej z dwóch kategorii: ”Ozdoba choinkowa” lub ”Prezent pod choinkę”.

Praca musiała być wykonana z surowców wtórnych i (lub) materiałów ekologicznych. Wstępnej oceny prac dokonywali wychowawcy i organizatorzy, eliminując z konkursu prace niezgodne z regulaminem. Ostatecznie to wszyscy uczniowie wybierali zwycięzców oddając swój głos na wybraną pracę. Głosy liczyła komisja składająca się z czterech uczniów klasy 3a pod czujnym okiem organizatorów. W konkursie oceniano 49 prac. Zwycięzcami w kategorii ,,Ozdoba choinkowa” zostali:

1.Gabriela Zieniewicz 3a,

2.Roksana Górska 2a i Jakub Gontarczyk 2b, 3.Liliana Marczak 2b. W kategorii ”prezent pod choinkę”: 1.Kornelia Jankowska 2a, 2.Milena Gonisiewska 2b, Maja Błąd i Maciej Zieniewicz. Gratulujemy! Konkursowymi ozdobami udekorowano szkolną choinkę, natomiast prezenty dzieci zabiorą aby obdarować nimi bliskich.

Praca musiała być wykonana z surowców wtórnych i (lub) materiałów ekologicznych. Wstępnej oceny prac dokonywali wychowawcy i organizatorzy, eliminując z konkursu prace niezgodne z regulaminem. Ostatecznie to wszyscy uczniowie wybierali zwycięzców oddając swój głos na wybraną pracę. Głosy liczyła komisja składająca się z czterech uczniów klasy 3 a pod czujnym okiem organizatorów. W konkursie oceniano 49 prac. Zwycięzcami w kategorii ,,Ozdoba choinkowa” zostali:

1.Gabriela Zieniewicz 3a,

2.Roksana Górska 2a i Jakub Gontarczyk 2b,

3.Liliana Marczak 2b.

W kategorii ”Prezent pod choinkę”:

1.Kornelia Jankowska 2a,

2.Milena Gonisiewska 2b, Maja Błąd i Maciej Zieniewicz.

Gratulujemy!

 Konkursowymi ozdobami udekorowano szkolną choinkę, natomiast prezenty dzieci zabiorą aby obdarować nimi bliskich.

Skip to content