Bal karnawałowy

W piątek 8 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3.

 Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci.

Od samego rana szkolne korytarze pełne były kolorowych postaci: księżniczek, rycerzy, wojowników Ninja, stworków wszelkiej maści, diabełków i klaunów, ogoniastych stworzeń i przeuroczych czarownic. Nie zabrakło również Spidermanów , Batmanów, kowbojów i indian, a także stróżów prawa-policjantów, żołnierzy i strażaków.

Przy dźwiękach muzyki, o którą zadbał nasz szkolny D’J Bartek,  wszyscy bawili się wyśmienicie, a  szalona zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami. Nagrodą za zabawę były cukierki ufundowane przez Radę Rodziców.

Była to świetna okazja do wykonania kilku pamiątkowych zdjęć
w karnawałowych przebraniach, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy 🙂