UWAGA

Chcemy poinformować , że ponad 3100 osób zobaczyło nasz post na facebooku, w którym prosimy Państwa o pomoc w organizacji festynu w Uradzie, niestety nadal nie zgłaszają się chętni do pomocy. 😞Tym bardziej nam przykro, ponieważ wszystkie pieniądze, które zostaną zarobione trafią do Naszych dzieci.

Poniżej publikujemy apel Przewodniczącego Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Cybince :

„Drodzy Rodzice! Odzew z Waszej strony jest praktycznie żaden😞 Szkoda, ponieważ wszystkie pieniądze pozyskiwane przez Radę Rodziców, wydatkowane są na potrzeby uczniów oraz miejsca ich nauki, czyli szkoły. Pieniądze wydajemy również na pomoce naukowe, wszelkie dyskoteki szkolne, posiłki regeneracyjne podczas egzaminów oraz nagrody, które Państwa dzieci otrzymują na zakończenie roku szkolnego. Wstydźcie się Rodzice swojej biernej postawy! P.s. Kolejnym zadaniem Rady Rodziców miał być zakup wykładziny ochronnej na salę gimnastyczną, ale czy to będzie możliwe…?”